Makliftsan İş Makinaları Bünyesinde Bulunan Dünya Markalarına Bir Yenisini Daha Ekledi!

You are currently viewing Makliftsan İş Makinaları Bünyesinde Bulunan Dünya Markalarına Bir Yenisini Daha Ekledi!

Marangoni S.p.A.(İtalya) firması ile yapılan görüşmelerin neticesinde 2016 yılında Makliftsan İş Makinaları dünyanın en saygın forklift markalarının orijinal lastiği olan Marangoni firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Makliftsan İş Makinaları, Marangoni lastikleri ile müşterilerine uzun ömürlü forklift lastiklerini daha uygun fiyata sunarak zaman ve fiyat tasarrufu sağlamayı hedeflemektedir.

Marangoni S.p.A. ile Makliftsan İş Makinaları uzun yıllar sürmesi hedeflenen, Marangoni marka endüstriyel forklift lastiklerinin Türkiye distribütörü olduğunu duyurmaktan gurur duyuyor.

Uzun yıllardır Toyota Inc. Jungheinrich forkliftlerine OEM tedarikçisi olmasının yanı sıra Still & Linde forkliftlerini temsil eden Kion Grubu gibi, forklift lastiği onayına sahip olan Marangoni, Avrupa çapında çapında saygın ve tanınmış bir firmadır. İtalya ve Sri Lanka’daki fabrikalarında Evo, Eltor3 ve Forza serileri gibi premium marka lastiklerle, endüstriyel lastik pazarına seçkin bir konumda yer almaktadır. Forklift lastiklerinin yanı sıra Ticari ve binek araçlara üretim yapmaktadır. 10 adet fabrikası ile birçok sektörlere çözüm üretmektedir.

Marangoni endüstriyel lastikleri, otuz yılı aşkın süredir forklift ve benzeri lastik segmentlerinde faaliyet gösteren Marangoni Group birimi. Şirketin ana referans pazarı, çift haneli pazar payı ve geniş mevcudiyeti olan Avrupa’dır: Rovereto’daki merkezi dışında, birçok şehir ve ülkede merkeze bağlı şekilde hizmete vermektedir. 2008’de Sri Lanka’da bir üretim tesisi açıldıktan sonra Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu’da önemli miktarda artış kaydederek üretim kapasitesinde önemli bir artış meydana getirmiştir.

Makliftsan İş Makineleri olarak, Marangoni lastikleri Türkiye distribütörü olmanın gururunu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız