Hakkımızda

Hakkımızda

Makliftsan İş Makinaları, forklift ve endüstriyel depo ekipmanları sektöründe oldukça köklü bir tecrübeye sahip olmakla birlikte distribütörlüğünü yaptığı Hangcha marka forkliftler ile geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur.

Türkiye`de forklift ve depo ekipmanları sektöründe 1991 yılından itibaren deneyim ve birikimi ile hızla ilerleyen Makliftsan İş Makinaları, müşteri memnuniyetini ön planda tutan stratejisi ile dinamik satış kadrosunun yanısıra, dünyanın en büyük markalarından oluşan 2500 adetin üstünde kiralama filosuna sahiptir.

50'yi aşkın hizmet aracının, 120 den fazla olan profesyonel, dinamik satış kadrosu, tam donanımlı profesyonel teknik ekibi ve mühendis kadrosunun yanı sıra stratejik noktalara konumlanmış bayileri ile, 5000`i aşkın müşteri portföyünün her türlü ihtiyacına hızlı şekilde cevap veren Makliftsan İş Makinaları, sektöründe sayılı markalar arasında olmanın haklı gururunu taşıyor.

Ülkemizde,

  •  Sıfır Forklift Satış       
  •  Yedek Parça, ve Ekipman Satışı
  •  İkinci El Forklift Satış ve Depo Ekipmanları Satışı                            
  •  Satış Sonrası Hizmetler, Servis, Bakım
  •  Forklift Kiralama                                                        
  •  Resmi Uygunluk Belge Verme Yetkisi

hizmetlerinin tümünü birden, aynı anda sunabilen sektöründeki tek firma olan Makliftsan, İstanbul-Kartal`da 9000 m² açık ve 3000 m² kapalı alana konuşlanmış merkezinde idari, teknik, yedek parça, lojistik ve satış sonrası hizmet birimlerinin yanı sıra, bölgelere yayılmış kendi servisleri ile müşterilerine hızlı ve yetkin çözümler sunmaktadır.

Dünyanın en büyük forklift üretim fabrikası olan HANGCHA yıllık 200 bin adetten fazla üretim kapasitesi ile bir çok  Avrupa firmasının üretimini tesislerinde gerçekleştirmektedir. 1 tondan 47 tona kadar forkliftler, depo içi ekipmanlar, telehandlerlar, platformlar, liman makineleri, insansız otomasyon makineleri bu tesislerde üretilmektedir.

Makliftsan İş Makinaları, Hangcha marka forklift ve depo ekipmanlarının yanı sıra, İtalya’dan Marangoni forklift lastikleri ve Almanya'dan Wicke tekerleklerin de temsilciliğini yapmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına göre çözüm yaratmayı hedefleyen Makliftsan İş Makinaları, Türkiye'nin bir çok ilinde satış, servis ve yedek parça hizmetleri ile müşterilerine çözümler sunmaktadır. Yedek parça ve lastik alanında geniş tedarik ağı ile; Alman, Çin, Tayvan, İtalya, Hindistan, Sri Lanka menşeili 8000 adet üzerinde parça ve bölge depoları ile hizmet vermektedir.

Forklift ve İstif Makineleri ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız. 

 

xr dünya

 

VİZYONUMUZ

Endüstriyel işleri kolaylaştırma, kaliteyi geliştirme ve kaynakları ideal değerlendirme konusunda tam başarıyı sağlayan en iyi ürün ve hizmetleri sunan; taşıma, istifleme ve depolama konusunda ilk akla gelen marka olmak.    

 

 

 

 

misyonnn

 

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin yükünü omuzlarından almayı amaç edinmiş, inovatif ürünlerimizle her türlü endüstriyel işi kolaylaştıran, kaliteli, hızlı, güvenli ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, rekabetçi ürünler sunan, sektörün gelişimine katkıda bulunan, çalışanlarına yatırım yapıp değer katan, topluma ve çevreye saygılı, dürüst, güvenilir, iş mükemmeliyetini benimsemiş taşıma ve kaldırma ekipmanları alanında öncü bir kuruluş olmaktır.