Hakkımızda

Hakkımızda

Forklift ve Endüstriyel Depo Ekipmanları sektöründe oldukça köklü bir tecrübeye sahip olan  MAKLİFTSAN İŞ MAKİNALARI distribütörlüğünü yaptığı HANGCHA marka forkliftler  ile geniş müşteri portföyü oluşturmuştur.

Türkiye`de iş makinaları sektöründe 1991 yılından itibaren deneyim ve birikimi ile hızla ilerleyen Makliftsan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan stratejisi ile dinamik satış kadrosunun yanısıra, dünyanın en büyük markalarından oluşan 2000 adetin üstünde kiralama filosuna sahiptir.

40`ı aşkın hizmet aracının, 120 den fazla olan profesyonel, dinamik satış kadrosu, tam donanımlı profesyonel teknik ekibi ve mühendis kadrosunun yanı sıra stratejik noktalara konumlanmış bayileri ile, 5000`i aşkın müşteri portföyünün her türlü ihtiyacına hızlı şekilde cevap veren Makliftsan, sektöründe sayılı markalar arasında olmanın haklı gururunu taşıyor.

Ülkemizde,

  • Sıfır Forklift Satış       
  • Yedek Parça, ve Ekipman Satışı
  • İkinci El Forklift Satış ve Depo Ekipmanları Satışı                            
  •  Satış Sonrası Hizmetler, Servis, Bakım
  •  Forklift Kiralama                                                        
  •  Resmi Uygunluk Belge Verme Yetkisi

Hizmetlerinin tümünü birden, aynı anda sunabilen sektöründeki tek firma Makliftsan, İstanbul-Kartal`da 9000 m² açık ve 3000 m² kapalı alana konuşlanmış merkezinde idari, teknik, yedek parça, lojistik ve satış sonrası hizmet birimlerinin yanı sıra, bölgelere yayılmış kendi servisleri ile müşterilerine hızlı ve yetkin çözümler sunmaktadır.

 Dünyanın en büyük forklift üretim fabrikası olan HANGCHA yıllık 200 bin adetten fazla üretim kapasitesi ile bir çok  Avrupa firmasının üretimini tesislerinde gerçekleştirmektedir. 1- 47 ton forkliftler, Depo içi Ekipmanlar, Telehandlerlar, Platformlar, Liman makineleri, İnsansız otomasyon makineleri bu tesislerde üretilmektedir.

MAKLİFTSAN HANGCHA  markasının  yanı sıra  İsveç’ten  STELLANA  Tekerler, İtalya’dan MARANGONI Forklift Lastikleri, Hindistan’dan EMERALD Forklift lastikleri markalarının da  temsilciliğini  yapmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına göre çözüm yaratmayı hedefleyen MAKLİFTSAN Türkiye nin bir çok ilinde satış, servis ve yedek parça hizmetleri ile müşterilerine çözümler sunmaktadır. Yedek parça ve Lastik alanında bir çok tedarik ağı ile; Alman, Çin, Taiwan, İtalya, Hindistan, Srilanka menşeili 8000 adet üzerinde parça ve bölge depoları ile hizmet vermektedir

Forklift ve İstif Makineleri ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.

VİZYONUMUZ

“Taşıma ve istifleme alanında, akla ilk gelen şirket olmak.”

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin yükünü omuzlarından almayı amaç edinmiş, inovatif ürünlerimizle hayatı kolaylaştıran, kaliteli, hızlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, rekabetçi ürünler sunan, sektörün gelişimine katkıda bulunan, çalışanlarına yatırım yapıp değer katan, topluma ve çevreye saygılı, dürüst, güvenilir, iş mükemmeliyetini benimsemiş taşıma ve kaldırma ekipmanları alanında öncü bir kuruluş olmaktır.

hakkımızda1